Merhaba dostlar! Ailemle yaptığım bir yolculuktan yeni döndüm – otomobil ile uzun bir seyahat – ve bu fırsatı size otomobil ve otomobil ile gezi sohbet etmek için bazı kelimeleri öğretmek için kullanacağım.

Mevzuya nazaran düzenlenmiş daha çok kelime öğrenmek için , yüzlerce yararlı kelime öğretecek Kelime Oluşturucu Kurslarıma katılabilirsiniz .

Esasen önceki gece bizim çanta dolu bu sebeple biz sabah erken yapmış oldu . İçin çanta paketi bir bavulun yada sırt çantasına gezisi (kıyafet, kişisel bakım ürünlerinin, vs.) için gerekir her şeyi koymak anlama gelir.

Bizim gezisinin bir çok karayolu üstünde oldu Otoyol, araçların oldukca süratli gitmesine izin verilen geniş bir yoldur. Karayollarının birden chat fazla şeridi vardır – şerit , yolun bir otomobil için yeterince geniş bir bölümüdür.

Yolculuğumuzun ilk bölümünde iyi vakit geçirdik Bu ifade, yolculuğun gecikmeksizin iyi gittiği anlamına gelir.

Doğal ki, oldukca süratli sürmek istemedik, bu sebeple o vakit süratli bir bilet alabiliriz İşte o vakit polis sınırdan daha süratli otomobil sürdüğünüzde ceza olarak birazcık para ödemek zorundasınız.

Bir köprüyü geçtiğimizde bir ücret ödemek zorunda kaldık Paralı geçiş, tüm sürücülerin otoyol, köprü yada tünelin o kısmına sürmek sohbet odaları için ödemesi ihtiyaç duyulan paradır.

otoyolun yanında, sürüşten mola verebileceğiniz, banyoyu kullanabileceğiniz ve kimi zaman yiyecek yada gaz alabileceğiniz yerlerdir.

Yolculuğun ilerleyen dönemlerinde tampondan tampona trafikle karşılaştık. Bu ifade, trafiğin ne vakit son aşama yavaş ve neredeyse durduğunu açıklar. Otomobilin “tamponu”, otomobilin önündeki / arkasındaki metal ve plastik çubuktur, bu da bir kaza durumunda darbenin emilmesine destek verir. Trafik “tampondan tampona” ise, o denli yavaş hareket ediyor anlama gelir ki, tamponlar neredeyse temas halindedir.

Fena trafiğin sebebi bir kazaydı – bir kamyon yoldaki bir çukura çarptı ve kontrolü yitirdi. Bir çukur yol yüzeyinde bir deliktir. Çukurlar sürücüler için tehlikelidir.

Kamyon ve acil durum araçları İki şeridi engelleme, bu yüzden tüm araçların geri kalanı zorunda birleştirme tek şeride. Trafikten bahsederken, birleştirme , bir şeritteki araçların yana doğru başka bir şeride geçmesi gerektiğinde (çoğu zaman ilk şeridin bittiği için) ifade eder.

Maalesef hedefimize yaklaştığımızda birazcık kaybolduk. Bir kavşaktan yanlış çıktık – bu, çeşitli sokakların girip çıkmış olduğu bir trafik çemberi.

Sonrasında, nihayet doğru yola geri döndüğümüzde, inşaat sebebiyle bir sapma vardı – o vakit arabaların değişik bir yol alması sohbet siteleri gerekiyor bu sebeple ana yol bir nedenden dolayı engelleniyor.

Vakit geldi, dışarıda karanlıktı, bu yüzden farlarımızı açmak zorunda kaldık – bunlar arabanın önündeki parlak beyaz ışıklar.

Arkadaşlarımızın evi tek yönlü bir sokaktaydı – trafiğin bir tek bir yöne gidebileceği bir sokaktı – bu yüzden onu geçmemeye dikkat etmeliydik.

Evlerini geçersek, bloğun etrafından dolaşmamız gerekirdi “Blok” adı, bir sokağın öteki iki sokak arasındaki bir bölümünü ifade etmek için kullanılır. Uzun bir yolculuktan sonrasında arkadaşlarımızın evine güvenle ulaştık.